slide4.jpg

VINNERE ASKO Servering Norgescup 2020

Etter en spennende dag og mye godt arbeid har dommerne kommet til en avgjørelse. Og vinnerene ble presentert under en flott bankett på Scandic Hotel Stavanger Forus.

Det har i løpet av dagen blitt servert mange gode tre retters middager med som hadde følgende utgangspunkt:

Forrett

Årets forrett skal være Vegansk

Selleri fra BAMA, TINE produktet Gryr vegetar fløte og Wild Mushroom Earth-kraft fra Unilever skal inngå.

Retten skal serveres med saus og garnityr

Hovedrett

Sterling Kveite fra BAMA  skal benyttes

Dill, regnbuegulrot og Juanita tomat fra BAMA skal inngå.

Risottoris skal benyttes som metningsgarnityr 

Alpeost fra TINE og Kalv fond til saus fra Unilever skal inngå

Dessert

Desserten skal inneholde følgende råvarer.

Caramélia 36% fra Valhrona, bringebær fra Valldal, BAMA, ferskenpure fra Idun Industri

Praktisk oppgave

Filetering

Det vil under konkurransen bli lagt vekt på filetering av Sterling Kveite. Fileteringen skal foregå på tidspunkt dere får angitt finaledagen. Denne fileteringen observeres og vurderes av dommere.

 

Norske Kokkers Landsforening og Norske Kokkers Landsforening Rogaland ønsker å gratulere dagens vinnere av ASKO Servering Norgescup 2020:

Lag Selskapslokaler Oslo Militære Samfund / Brasserie France med Therese Gjesti Friis og Bryan- Matthew Santos og Ann Mari Wang-Johannessen som laglederer  som vinnere av ASKO Servering Norgescup 2020 for servitører.

Lag 4 Rogaland 1 Fisketorget med Frida Haver, Magnus Svendsbø og Lars Erik Kristiansen som laglederer som vinnere av ASKO Servering Norgescup 2020 for kokker!

Vinnerene av ASKO Servering Norgescup 2020 vil presentere Norge i Nordisk konkurranse for kokk- og servitørlærlinger.

Vi takker alle sponsorer, dugnadshjelp fra eget laug og laug fra hele landet, gjester, dommere og deltakere for en kjempe innsats i ASKO Servering Norgescup 2020 og vel møtt til ASKO Servering Norgescup 2021???

 

For kokkefaget ble det følgende plassering:

 lag 04 rogaland 01.jpg

 

Plassering

 

 

Lag nr

 

 

Fag

 

 

Sted

 

 

Lærebedrift

 

 

Lærling

 

 

Lag leder

 

 

1.

 

 

4

 

 

Kokk

 

 

Rogaland 1

 

 

Fisketorget Stavanger

 

 

Magnus Svendsbø

 

 

Lars Erik Kristiansen

 

 

       

Fisketorget Stavanger

 

 

Frida Haver

 

 

 

2.

 

 

6

 

 

Kokk

 

 

Oslo 2

 

 

Statholdergaarden

 

 

Simen Johansen

 

 

Torbjørn Forster

 

 

       

Statholdergaarden

 

 

Martine Espeland

 

 

 

3.

 

 

5

 

 

Kokk

 

 

Vestfold

 

 

Colorline

 

 

Michael Nedberg Skretting

 

 

Maria Øynes

 

 

       

Colorline

 

 

Mariell Olsen Pal

 

 

 

 

 

 

For servitørfaget ble det følgende plassering:

 servitør lag 06 oslo 31.jpg

 

Plassering

 

Lag nr

 

Fag

 

Sted

 

Lærebedrift

 

Lærling

 

Lag leder

 

1

 

 

 

6

 

 

 

Servitør

 

 

 

Oslo 3

 

 

 

Selskapslokaler Oslo Militære Samfund

 

 

Therese Gjesti Friis

 

 

Ann Mari Wang-Johannessen

 

 

       

Brasserie France

 

 

Bryan- Matthew Santos

 

 

 

2

 

 

 

1

 

 

 

Servitør

 

 

 

Oslo 1

 

 

 

Statholdergaarden

 

 

Scott Garcia de Presno

 

 

Jon Skaset Mølmen

 

 

       

Statholdergaarden

 

 

Mina Malene Fykse Elazhari

 

 

 

3

 

 

 

4

 

 

 

Servitør

 

 

 

Vestfold

 

 

 

Color Magic/ Colorline

 

 

Haakon Valøy Lindstad

 

 

Stian Pande Johnsen

 

 

       

Color Magic/ Colorline

 

 

Daniel Schjerven Urang

 

 

 

 

 

 

 kmr logo1.png