slide4.jpg

 

VINNERE Norgescup 2018

Etter en spennende dag og mye godt arbeid har dommerne kommet til en avgjørelse. Og vinnerene ble presentert under en flott bankett på Scandic Hotel Stavanger Forus.

Det har i løpet av dagen blitt servert mange gode tre retters middager med som hadde følgende utgangspunkt:

Forrett

Liveche Kylling fra Nortura: hovedråvarene skal utgjøre 60 % i mengde og smak
Byggryn fra Skjåk må inngå
Grønnsaker fra BAMA som skal benyttes: rosettkål og artiskokk
TINE Økologisk H-melk

Hovedrett

Sterling Kveite fra Ryfylke 
3 stk hele 1- 1.5 kg Sterling kveite, samt Strandkrabber og Ørretrogn, levert av Lerøy
Hovedråvarene skal utgjøre 60 % i mengde og smak 
Grønnsaker fra BAMA som skal benyttes: jordskokk og purreløk
TINE Økologisk smør skal benyttes

Dessert

Valrhona JIVARA 40% melkesjokolade varenr 4658 Gulrot og appelsin fra BAMA TINE Økologisk Yoghurt Naturell og TINE Kremfløte

 Norges Kokkemesters Landsforening og Kokkenes Mesterlaug Rogaland ønsker å gratulere dagens vinnere av Norgescup 2018:

Lag 1 Lærlingekompaniet Oslo fra Cru Vin og Kjøkken og BA 53 med Jenny Nguyen og Ole August Rosengren med lagleder Kim Høiem Rønning som vinnere av Norgescup 2018 for servitører.

Lag 7 Troms Mathallen med Madelen Camilla Rolland og Jon Erlend Matre og lagleder Gunnar Jensen fra som vinnere av Norgescup 2018 for kokker!

Vinnerene av Norgescup 2018 vil presentere Norge i Nordisk konkurranse for kokk- og servitørlærlinger.

Vi takker alle sponsorer, dugnadshjelp fra eget laug og laug fra hele landet, gjester, dommere og deltakere for en kjempe innsats i Norgescup 2018 og vel møtt til Norgescup 2019!

 

For kokkefaget ble det følgende plassering:

Plass Lag nr Poeng Sted Lærebedrift Lærling Lag leder
1. 04 847 Troms Mathallen Tromsø Madelen Camilla Rolland Gunnar Jenssen
          Jon Erlend Matre  
2. 06 769 Rogaland 2 Renaa Restauranter AS Vilde Syversen Sven Erik Renaa
          Mari Rosland  
3. 02 762 Oslo 1 Vaaghals Thomas Mythe Christer Rødseth
        Brasserie France Robert Haugen   
4. 03 727 Oslo 2 Stock Thea Ulven Munkeby Stian Gregersen
        Brasserie France Sunniva French Bolstad  
5. 01 696 Bergen 1 Bekkjarvik Gjestgiveri Sindre Iversen Per Kringstad
          Andreas Gjuvsland  
6. 05 631 Hedmark og Oppland Bessheim Oskar Devik Olsen Dan Robin Leirvåg
       

Vianvang

An-Magrit Bjørnerås Langøien  

 lag 04 troms kokk2.jpg

 

 

For servitørfaget ble det følgende plassering:

 

Plass Lag nr Sted Lærebedrift Lærling Lag leder
1. SERVITØR Lærlingekompaniet Oslo Cru Vin og Kjøkken Jenny Nguyen Kim Høiem Rønning
  SERVITØR   Restaurant BA53 Ole August Rosengren  
2. SERVITØR Oslo 1 Statholdergaarden Jens Nornes Natascha Stiansen
  SERVITØR   Statholdergaarden Benjamin Einar Hansen-Ormann  
3. SERVITØR Oslo 2/ Stavanger Statholdergaarden Jenny Riisnæs  Amalie Lerbukt
  SERVITØR   Renaa Restauranter Hussein Albederi  

 lag 01 oslo serv1.jpg

 

 

 Kokkenes Mesterlaug Rogaland

logo_laug_rogaland1.jpg