slide4.jpg

 

SEMIFINALE NORGESCUP 2019

 

Da er tidskjema for semifinalen for kokker under Norgescup 2019 klar.

Dere har 3 timer til rådighet, inkludert de 15 minuttene med lagleder, før første rett skal serveres. 

Husk at dere ikke kan starte på praktisk oppgave før lagleder har forlatt kjøkkenet. 

Når lagleder forlater kjøkkenet må dere gi beskjed til plassdommer.

Oversikt over påmeldte lag ligger også vedlagt som en pdf fil nederst på siden.

 Lagene vil konkurrerre iht til oppsatt tidskjema:

Med forbehold om endringer!

 

SEMIFINALE PULJE 1 

Kjøkken  Lag nr: Laug Oppstart Lagleder ut fra kjøkken. Hovedrett Dessert Evaluering ca tidspunkt
1 1 Bergen 01 Scandic 07:00 07:15 10:00 10:30 12:00
2 2 Bergen 02 Bekkjarvik 07:05 07:20 10:05 10:35 12:05
3 3 Troms Mathallen 07:10 07:25 10:10 10:40 12:10
1 4 Østfold Borregaard 07:15 07:30 10:15 10:45 12:15
2 5 Trondheim 01 Røst 07:20 07:35 10:20 10:50 12:20
3 6 Trondheim 02 Scandic Nidelven 07:25 07:40 10:25 10:55 12:25
1 7 Aust Agder Smag & Behag 07:30 07:45 10:30 11:00 12:30
2 8 Vestfold Color Line 07:35 07:50 10:35 11:05 12:35
3 9 Sørlandet Pieder Ro / Rosfjord 07:40 07:55 10:40 11:10 12:40
1 10 Hedmark og Oppland Vianvang 07:45 08:00 10:45 11:15 12:45
2 11 Møre og Romsdal Scandic Parken 07:50 08:05 10:50 11:20 12:50

 

SEMIFINALE PULJE 2

Kjøkken  Lag nr: Laug Oppstart Lagleder ut fra kjøkken. Hovedrett Dessert Evaluering ca tidspunkt
1 12 Haugalandet Scandic maritim 11:00 11:15 14:00 14:30 16:00
2 13 Oslo 1 Happolato / Arakataka 11:05 11:20 14:05 14:35 16:05
3 14 Drammen Svensefjøset / Frukt & Grønt 11:10 11:25 14:10 14:40 16:10
1 15 Telemark Mathuset Skien 11:15 11:30 14:15 14:45 16:15
2 16 Sogn og Fjordane Gloppen og  Sunnfjord hotell 11:20 11:35 14:20 14:50 16:20
3 17 Rogaland 1 NB og Bevaremegvel 11:25 11:40 14:25 14:55 16:25
1 18 Narvik Hurtigruten 11:30 11:45 14:30 15:00 16:30
2 19 Nord Trøndelag Scandic Hell 11:35 11:50 14:35 15:05 16:35
3 20 Oslo 2 Statholdergaarden 11:40 11:55 14:40 15:10 16:40
1 21 Rogaland 2 Renaa Restauranter 11:45 12:00 14:45 15:15 16:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

For å laste tidsplanen ned i pdf trykk på vedlagt linker:

Semifinalestart.pdf

 

Påmeldte kokkelag, oversikt pdf:

Påmeldtelagnc2019.pdf

 

 

 

 NKL Sponsorer: gilde_farge.png prior_farge.png  bama_ny 2013.jpg

 asko_web.png

 tine_web.jpg  scandic red pms 1861.jpg  
figgjo1.png
 elctrolux_lav.png  

 

 

  sportex_ny logo 2013.jpg              godfisk_hovedlogo.jpg  tamahagane.jpg

  ufs_logotype_rgb.png

 nho_reiseliv_rgb.png  santa-maria.jpg         

 form2.png

 culina.png  

 

 

 cridthvidt.jpg  shoesforcrews_logo.png  tork.jpg  valhrona.png  mathallen-logo.png  colorline.jpg  empakk-logo.png dunicmyk converted.jpg    
   impuls_logo.png                
  Lokale Sponsorer  sterling logo_silver_web.png  lærlingskompaniet.jpg  leroy_logo_rundehjorner.jpg  spv-ms-tile-wide.png  norrøna.jpg    
   chaine de rottiseur.png  rogaland-fylkeskommune-455-175.jpg    evergood.jpg  lærlingekompaniet_oslo.jpg
 Støttespillere  dekketbord-logo_2.png  norengros kjosavik as logo.jpg  ecolab.png  fish & cow.png  
  landtmannen.png aga_logo_rgb.png