slide4.jpg

 

FINALISTER Norgescup 2018  

Etter en spennende dag på Jåttå Videregående Skole har dommerene avgjort hvilke 6 lag som skal gå til finalen.

Kriteriene for dagens oppgave var:

Forrett

Hel fersk sei, varenr 111152, fra LERØY SJØMATGRUPPEN skal fileteres og tilberedes valgfritt.

I bedømmingen vil det bli lagt ekstra vekt på filetering, knivbruk, hygiene og råvare behandling/utnyttelse.

Purreløk, fennikel, spinat og TINE Økologisk smør skal inngå.

Hovedråvaren skal utgjøre 60 % i mengde og smak

Hovedrett

Pigwings, epd nr 4894622, og patterand, epd nr 4894614 fra NORTURA

Valgfri tilberedningsmetode.
Dere vil få tildelt 0,5 liter mørk svinekraft.
Grønnsaker fra BAMA som skal benyttes er: Sellerirot, banan sjalottløk og lilla gulrot.

Det skal være 2 ulike tilberedninger på grønnsakene.

TINE Økologisk H-melk og TINE Selbu Blå skal inngå.

Tilbehør som skal inngå: Valgfritt fritert potetgarnityr.

Det er valgfri saus. Men sausen skal lages ut i fra gitt råvareliste på det som er tilgjengelig til semifinalen.

Hovedråvaren skal utgjøre 60 % i mengde og smak 

Hovedråvaren skal utgjøre 60 % i mengde og smak

 

Etter vilkårlig rekkefølge ser listen over finalister slik ut:

 De 6 lagene for kokker som går videre til finalen er:

 

Lag nr Sted Lærebedrift Lærling Lag leder
07. Troms Mathallen Tromsø Madelen Camilla Rolland Gunnar Jenssen
    Mathallen Tromsø Jon Erlend Matre  
11. Bergen 1 Bekkjarvik Gjestgiveri Sindre Iversen Per Kringstad
    Bekkjarvik Gjestgiveri Andreas Gjuvsland  
13. Hedmark / Oppland Bessheim Fjellstue Oskar Devik Olsen Dan Robin Leirvåg
    Vianvang Camilla Brendjord Hetland  
14. Rogaland 2 Renaa Restauranter AS Vilde Syversen Sven Erik Renaa
    Renaa Restauranter AS Mari Rosland  
17. Oslo 1 Vaaghals Thomas Mythe Christer Rødseth
    Brasserie France Robert Haugen   
20. Oslo2 Stock Restaurant Thea Ulven Munkeby Stian Gregersen
    Brasserie France Sunniva French Bolstad  

 

Og de 6 lagene for servitører som går videre til finalen er:

 

Lag nr Sted Lærebedrift Lærling Lag leder
02. Lærlingekompaniet Oslo Cru Vin og Kjøkken Jenny Nguyen Kim Høiem Rønning
    Restaurant BA53 Ole August Rosengren  
04. Stavanger 1 Renaa Restauranter Julie Junger Torill Renaa
    Renaa Restauranter Borgny Julianne Vevle Tufte  
05. Oslo 2 Statholdergaarden Jenny Riisnæs Amalie Lerbukt
    Statholdergaarden Jon Skarset Mølmen  
06. Trondheim 1 To rom og kjøkken Arne Kristian Birkelund Bævre Ragnhild Skjesol
    E.C Dahls pub og kjøkken Benjamin Kjærstad  
07. Trondheim 2 To rom og kjøkken Magne Andreas Gaut Eirik Aarstrand Bolstad
    Radisson Blu Royal Garden Celina Bell Andersen  
09. Oslo 1 Statholdergaarden Jens Nornes Natascha Stiansen
    Statholdergaarden Benjamin Einar Hansen-Ormann  

 

 

 

 

Vi ønsker alle lagene lykke til i Norgescup 2018 finalen, som har velkomst og info kl 0800 på Jåttå Videregående Skole.

 

Første forrett vil bli presentert kl 1320, og hvor alle som ønsker er hjertelig velkomne til å ta en titt på disse flinke ungdommene.