slide4.jpg

Nan

Tittel

E-post adresse

Telefonnr.

Frode Selvaag Leder NC

frode@frodeselvaag.no

915 49 133
Hans D. Ørstavik Tekninsk ansvarlig

post@orstavik.no

922 24 226
       
Signe Rødjajn Jensen  Ansvarlig servitør

signe@bysigne.no

 
Torbjørn Sie Sponsor ansvarlig

torbjorn.sie@norengros.no

488 93 909
Ola Noren Sekretariat

ola@albatross-as.no

932 87 637
Terje B Finnvik Ansvarlig påmelding

terje.bjorn.finnvik@lyse.net

911 49 409

Eva Noren Ansvarlig vaktliste

eva.noren@coor.com

975 35 597
Anita Løyning Oldermann og sosial ansvarlig

oldermann@kmr.no

930 91 212
Terese  N Finnvik Råvareansvarlig

terese.nordbo.finnvik@nortura.no

 412 58 140